Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Autorskie kampanie Facebook

  • LikeVIP

Autorskie kampanie reklamowe NA FACEBOOKU FANPAGE PROFIL FB

Zdobądź ➤ AUTORSKIE KAMPANIE REKLAMOWE NA FACEBOOKU ❤️ dopasowane do potrzeb firmy lub osoby prywatnej FB od 57.99 zł ✅ Najtaniej - Bezpiecznie - Szybko ⭐ Aktywni i realni użytkownicy. Zwiększ zasięg!

instrukcja zamawiania likevip

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
57,99 zł
Zamawiana ilość lajków:
Zamawiana ilość reakcji:
Zamawiana ilość komentarzy:

  • Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7 Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7
  • Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm
  • Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok

Autorskie kampanie Facebook

Zamówienie autorskiej kampanii Facebook polega na dodawaniu przez nas interakcji w postaci lajków lub/i komentarzy lub/i reakcji super/wow pod postami przez dany okres czasu (maksymalnie 30 dni) do materiałów publikowanych na FanPage’u lub profilu osobowym w jednym z dwóch modeli:

1) śledzimy Twój fanpage/profil - sprawdzamy 1 raz na dobę i przy nowo dodanych postach dodajemy określoną ilość lajków, komentarzy, reakcji,

lub

2) przesyłany jest do nas każdego dnia (lub wtedy kiedy zostanie dodany nowy materiał na FanPage’u/profilu), a my będziemy pozyskiwać do niego interakcje.

Jest to najczęściej wybierana opcja ponieważ nie trzeba składać codziennie (lub co kilka dni) zamówienia tylko raz zamawia się i przez okres kilku tygodni (maksymalnie miesiąc) wykorzystywane są zamówione interakcje z dostępnej puli. Drugi atut jest taki, że masz gwarancję dodania lajków/komentarzy/reakcji przez 7 dni w tygodniu oraz przy wyborze pierwszej opcji nie musimy dostarczać informacji o nowym materiale tylko sami śledzimy Twój FanPage/profil i minimum raz dziennie dodawane są lajki, komentarze, reakcje. Samodzielnie wybierasz do jakich postów mają być dodawane interakcje oraz w jakie dni, a także w jakiej ilości i ilości. Wszystkie działania są wykonywane ręcznie bez użycia botów i automatów.

Zamów pakiet z polubieniami/komentarzami/reakcjami i zdecyduj czy chcesz przesyłać nam cyklicznie linki do postów (opcja 2), które mamy lajkować/komentować np. jeżeli zamówisz pakiet interakcji to wystarczy, że będziesz przesyłać przez kolejne wybrane przez Ciebie dni link do posta i bez ponownego składania zamówienia będziemy pozyskiwać lajki, reakcje, komentarze wykorzystując wcześniej zamówioną pulę polubień/komentarzy/reakcji z rozłożeniem ilościowym zamówionej sumy interakcji na kilka postów czy chcesz zdecydować się na to abyśmy sami śledzili Twój fanpage/profil i bez Twojego udziału (informowania nas) będziemy dodawać np. 1 raz dziennie zadeklarowaną ilość lajków, komentarzy, reakcji do bieżącego (lub bieżących) postów.

Wybierasz czy chcesz zamówić lajki czy reakcje czy komentarze - możesz zamówić wszystkie interakcje, możesz zamówić np. tylko lajki, reakcje lub komentarze, a możesz też np. zamówić lajki i komentarze bez reakcji - jest pełna dowolność i to Ty decydujesz na czym Tobie najbardziej zależy.

Nie musisz codziennie składać zamówienia - wystarczy 1 raz zamówić większą ilość i z puli będą wykorzystywane interakcje.

Opcjonalnie śledzimy nowododane posty i wyręczamy Ciebie w informowaniu nas do którego posta mamy dodać lajki/komentarze/reakcje.

Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu.

Kampanie mogą być wykonywane na fanpage'u lub koncie profilowym.Ciągle jesteś zajęty? Jak nie praca, to prowadzenie własnego FanPage? W większości nie masz na nic czasu? Nie pamiętasz nawet kiedy miałeś wolną chwilę, by zająć się jakimiś innymi sprawami? Ciągle musisz coś poprawiać, ulepszać, o wszystko dbać. Chciałbyś, żeby chociaż Twoje miejsce w sieci rozrastało się samo? Nic bardziej prostego, naprawdę.

W przypadku gdy chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoją stronę, nawet gdy dopiero rozpoczynasz sprawiać, że nabiera ona takich kształtów jakie chcesz by posiadała - to rozwiązanie okazuje się być dla Ciebie idealne. Nie szkodzi, że nie masz na nic czasu. My zrobimy to wszystko za Ciebie, a Ty będziesz mógł zająć się ważniejszymi sprawami dla Ciebie, czy dla Twojej kariery. Może i nawet znajdzie się chwila na zasłużony odpoczynek?

Jedyne co musisz wiedzieć na początku naszej wspólnej drogi, to to, że opcja, którą oferujemy może być wykonywana wyłącznie na FanPage. Nasz pakiet nie przyniesie żadnych pozytywnych skutków w przypadku, gdy zamówisz usługę do konta profilowego, nawet jeżeli będzie ono publiczne, a także do grup, niezależnie od tego czy będzie ona otwarta czy zamknięta. Jeżeli mimo wszystko dalej jesteś zainteresowany naszą pomocną dłonią, którą wyciągamy w Twoją stronę, to zanim będziesz w stanie zapłacić nam za naszą ofertę, musisz zdecydować w którym kierunku pójdzie nasza współpraca.

Kierunki są dwa, ponieważ to od Ciebie zależy, który pakiet z polubieniami i komentarzami wybierzesz. Żaden z nich nie jest gorszy, ale to, które przyniesie Ci pewnego rodzaju powodzenia, zależy wyłącznie od Ciebie.

I tak, pierwszy to: po każdym uaktualnieniu newsów na FanPage musisz przesłać nam link do posta, tak byśmy mieli możliwość wywiązania się z zawiązanej przez nas wcześniej usługi. Wtedy też pozyskamy dla Ciebie komentarze i lajki wykorzystując wcześniej wykupioną przez Ciebie pulę. Niczym się nie martw, ilość rozłożymy zgodnie z Twoimi instrukcjami.

Istnieje jednak drugie rozwiązanie i to wydaje się być ułatwieniem dla kogoś takiego jak Ty. Chodzi w nim o to, że my sami śledzimy Twój profil i w przypadku, gdy znajdziemy na nim coś nowego, będziemy dodawać wcześniej ustaloną ilość polubień i komentarzy. To jest o tyle wygodniejsze, że Ty właściwie nie bierzesz w tym udziału, ponieważ nie masz obowiązku informowania nas o nowościach.

W razie, gdybyśmy nie przekonali Cię wystarczająco, musisz wiedzieć, że nasze usługi są przez nas dokładnie wykonywane, a przy tym sprawdzane, ponieważ nie używamy przy tym żadnych automatów czy botów, a wszystko to jest pracą człowieka. Co również warto wspomnieć, to to, że pakiet jest ważny maksymalnie 30 dni i nie może przekroczyć czasu 4 tygodni. Oczywiście, kolejna zamówiona kampania może trwać tyle samo, jednak jednorazowo posiada pewne ograniczenia, choć także dodatki, ponieważ przy zakupie coraz większego pakietu - oszczędzasz. Jednak rozmiar naszej opcji w niczym nie przeszkadza, ponieważ już w ciągu tego czasu osiągniesz cudowne wyniki. Wiemy jednak, że okaże się to zbawienne i uzależniające, ponieważ wszystko będzie działo się właściwie samo, jedynie z Twoją pomocą w formie merytorycznych postów.

Dlatego bez wątpienia pomożemy Ci kolejnym razem. Nie będzie miało dla nas żadnego znaczenia, pod jakim FanPage'm masz zamiar uruchomić naszą usługę. Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to satysfakcjonującego Cię wyboru. Resztę zostaw już tylko i wyłącznie nam.

Nie świadczymy usług pisania recenzji, opinii, czy rekomendacji konsumenckich. Nie ma możliwości promowania wszystkich treści tj. szerzących nienawiść, opinii, recenzji na temat usługi/produktu/firmy, rekomendacji,  obraźliwych treści, treści niezgodnych z prawem, materiałów o charakterze erotycznym lub namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem lub dobrymi obyczajami, treści mających charakter manipulacyjny, nieuczciwych ofert handlowych, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną, ofert związanych z bankowością i finansami, sprzedażą alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, materiałów mających związek z bronią, materiałów politycznych. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli treści komentarzy mają służyć do łamania prawa czy też opiniowania usług, produktów oraz firm.

LikeVIP

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-08-15
Świetny usługa

Od roku zamawiam interakcje w z LikeVIP, a od dwóch miesięcy korzystam z autorskich kampanii na Facebooku i muszę przyznać, że jest to wręcz niezbędna usługa dla każdego kto działa w branży social media. Spora oszczędność czasu i pieniędzy. Daje ocenę 5/5. Pozdrawiam

Napisz swoją opinię

Oceń