Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Polskie opinie na stronę FanPage Facebook

  • LikeVIP

Opinie POLSKIE na Facebooku strony oceny FANPAGE FB

Zdobądź ➤ POLSKIE OPINIE STRONY FANPAGE ❤️ rekomendowanie ocenianie polecanie firny gwiazdki ⭐ dodawanie opinii na Facebooku FB od 29.99 zł ✅ Najtaniej - Bezpiecznie - Szybko. Stabilne i realne konta. Zwiększ zasięg!

instrukcja zamawiania likevip

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
29,99 zł
Zamawiana ilość opinii na FanPage:

  • Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7 Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7
  • Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm
  • Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok

Opinie Facebook

Korzyści pozyskiwania opinii na FanPage z LikeVIP:

• każda opinia jest pozyskiwana z polskiego konta posiadającego Polskie imię i nazwisko,

• opiniujący internauci posiadają na koncie profilowym zdjęcie i konto ma historię - długo istniejące konta,

• opiniujący są zweryfikowani poprzez adres e-mail i numer telefonu,

• gwarantujemy, że opinie nie znikają i nie zostają skasowane,

• rekomendacje są pisane codziennie - nie ma znaczenia czy jest to dzień powszedni, weekend czy święto,

• gwarantujemy maksymalny poziom dyskrecji,

• każda firma może zdobyć wiarygodność, dzięki naszym działaniom,

• rośnie wiarygodność FanPage'a i tym samym firmy, co w finalnie przyczynia się do zwiększenia zysków firmy,

• dysponujemy własnym zapleczem i zlecając nam dodawanie opinii masz gwarancję, że zamawiasz bez pośredników,

• recenzje są bardzo wysokiej jakości i zawierają zawsze 1-2 zdania lub dodajemy wysłane treści przez zamawiającego,

• możliwość bez dodatkowej opłaty wskazania czy rekomendacje mają być od kobiet czy od mężczyzn - wybór płci prosimy uzgodnić przed złożeniem zamówienia,

• możliwość bez dodatkowej opłaty ustalenia harmonogramu dodawania recenzji tj. określić ile dziennie opinii ma być dodanych lub z jakimi odstępami czasowymi - harmonogram prosimy uzgodnić przez złożeniem zamówienia.

Rekomendacje Facebook

Założyłeś FanPage, ale masz problem z przyciągnięciem użytkowników? Być może ruch na twojej stronie z nieznanych Ci przyczyn zaczął się zmniejszać i potrzebujesz czegoś, dzięki czemu ludzie do Ciebie powrócą? A może prowadzisz firmę i potrzebujesz solidnych opinii na świeżo założonym FanPage’u?

Recenzje Facebook

Solidne opinie Facebook to, jak każda osoba zarządzająca stronami na Facebooku wie, w dzisiejszych czasach jedna z podstawowych ich wizytówek. Są one jednymi z elementów, które rzucają się w oczy jako pierwsze po wejściu na dowolny FanPage. Dlatego tak ważne jest, by posiadać odpowiednią ilość pozytywnych ocen, szczególnie jeśli mamy duże plany co do dalszego rozwoju naszego FanPage'a. Na szczęście w naszej firmie możesz uzyskać odpowiednią dla Ciebie ilość poleceń w sposób szybki, łatwy i satysfakcjonujący.

Opinie na FanPage

Dlaczego my? Ponieważ jako jedna z bardzo niewielu firm w Polsce oferujemy polecenia Facebook wystawione z aktywnych i autentycznych, istniejących w serwisie Facebook od dawna kont, co daje Ci szeroką gamę możliwości dostosowania naszej usługi pod siebie. Jeśli, przykładowo, potrzebujesz aby pojawiły się one na Twojej stronie o określonej dacie i godzinie, lub chcesz, aby w opisie polecenia Facebook znalazł się konkretny tekst, absolutnie masz do tego prawo.

Rekomendacje FanPage

Chcemy stale się rozwijać i zwiększać poziom oferowanych przez nas usług, jesteśmy otwarci na dialog i chętnie wysłuchamy jakichkolwiek sugestii z Twojej strony. Na naszej stronie znajdziesz wiele dróg kontaktu z nami, zatem w razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się i z nich skorzystaj.

Recenzje 5 gwiazdkowe FanPage

Jako profesjonalna firma, stawiamy sobie za zadanie każdego klienta traktować z szacunkiem, na który zasługuje. U nas nie spotkasz się z sytuacją, w której Twoje zamówienie zostaje odłożone na „wieczne nigdy”, ponieważ otrzymało ono zbyt niski priorytet. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych oferowanych przez nas usług dajemy Ci gwarancję, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane szybko i bezproblemowo, z zachowaniem wysokiej jakości standardów obsługi klienta.

Kup opinie Facebook na FanPage

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, Twoja rola ograniczy się do wypełnienia krótkiego formularza, ewentualnego ustalenia szczegółów i potwierdzenia zakupu – nie musisz robić nic więcej. Możesz śmiało się odprężyć, gdyż zamówione polecenia Facebook wkrótce znajdą się na Twoim koncie. U nas nigdy nie będziesz musiał przypominać nam czy dopominać się o realizację zakupionej usługi – Twoje zadowolenie jest dla nas kluczowe, ponieważ zawsze miło witamy powracających klientów.

Oceny Facebook - opinie o firmie FanPage

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia – przekonaj się już dziś, jak profesjonalnie wykonane polecenia Twojego FanPage mogą wpłynąć na jego rozwój!

* Możemy sami napisać opinie lub opcjonalnie prześlij nam swoje treści opinii - inaczej zostają dodane losowe opinie, których nie można zmienić (edytować), wymienić ani usunąć. Możesz przesłać treści opinii na końcu składania zamówienia w "wiadomości dla sklepu" lub poprzez adres e-mail [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy (1 opinia = 1 linia/wierz, oddzielaj poszczególne opinie klikając na klawiaturze "enter").

LikeVIP

Opinie Klientów o produkcie
Ocena: 


2019-09-19
Polecam

Wszystkie opinie bardzo ładnie napisane.

Napisz swoją opinię

Oceń