Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Polskie komentarze pod zdjęciem Facebook

  • LikeVIP

Komentarze POLSKIE na Facebook pod zdjęciem postem PROFIL FANPAGE FB

Zdobądź ➤ POLSKIE KOMENTARZE POD ZDJĘCIEM ❤️ POSTEM FANPAGE PROFIL na Facebooku FB za 12.99 zł ✅ Najtaniej - Bezpiecznie - Szybko ⭐ Stabilne i realne konta. Zwiększ zasięg!

instrukcja zamawiania likevip

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
12,99 zł
Zamawiana ilość komentarzy:

  • Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7 Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7
  • Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm
  • Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok

Komentarze Facebook Polskie

Prowadzisz FanPage na Facebooku i chciałbyś, żeby stał się popularny? Założyłeś profil na Facebooku swojej firmie i chcesz, żeby więcej osób go zobaczyło i zdobyć nowych klientów? Może po prostu chciałbyś, żeby twoje nowe zdjęcie w mediach społecznościowych zdobyło uznanie i podziw? W takim razie ta usługa jest idealna dla Ciebie.

Kup komentarze na Facebooku

Korzystając z naszej usługi, zdobędziesz nowe, unikalne komentarze na Facebooku. Co więcej, będą one napisane w języku polskim, który uwiarygodni ich treść. Nasza usługa, w przeciwieństwie do innych tego typu, które można znaleźć w internecie, nie umieszcza komentarzy w bliżej nieznanym języku z brzmiących obco profili.

Komentarze na FanPage

Polskie komentarze wyglądają bardzo wiarygodnie, tak jakby były pisane przez naszych znajomych lub potencjalnych klientów, zainteresowanych usługami naszej firmy. Nigdy więcej pustego miejsca pod twoimi postami, nigdy więcej ograniczania zasięgu przez Facebook!

Polskie komentarze pod postem Facebook

Im więcej komentarzy pod postami i zdjęciami, tym bardziej zwiększą się twoje zasięgi organiczne na Facebooku – czyli te darmowe. Niestety polityka tego portalu społecznościowego w ostatnim czasie ogranicza je coraz bardziej, stawiając na swoją płatną i drogą, wewnętrzną promocje i jeśli nasze zdjęcie nie ma wielu reakcji, komentarzy i udostępnień, zobaczy je bardzo niewiele osób. Skutek tego jest taki, że nasz FanPage nigdy nie zdobędzie takiej popularności i rozgłosu jakbyśmy chcieli, a profil firmowy nie przyciągnie nowych klientów zainteresowanych naszymi usługami… Nawet bliscy nam znajomi mogą nie zobaczyć naszego nowego zdjęcia! Dlatego tak warto zwiększać zasięgi kupując wiarygodne polskie komentarze.

Komentowanie zdjęcia i filmu FanPage

Istnieje kilka opcji naszej usługi, zależnie od tego, ile komentarzy potrzebujesz. Najmniejsza ilość to 5 polskich komentarzy, a największa – aż 200 polskich wiarygodnych komentarzy pod twoim postem, zdjęciem lub aktywnością w otwartej grupie na Facebooku! Warto podkreślić, ze cena oferowana przez naszą firmę jest bardzo atrakcyjna. Cena waha się od 12,99 zł za najmniejszą ilość komentarzy do 319,99 zł na największą liczbę komentarzy.

Komentarz pod post FanPage FB

Inwestując w nasz produkt pamiętaj, że zyski uzyskane przez twój profil mogą być dużo większe a Twoja inwestycja może Ci się parokrotnie zwrócić! Jeśli będziesz zadowolony, możesz skorzystać również z innych produktów oferowanych przez nasz sklep – różnego typu reakcje, dołączanie do wydarzeń, wzięcie udział w ankiecie na Facebooku, a także inne usługi realizowane na Instagramie, Twitterze i YouTube.

* Komentarze działają w postach dodanych na koncie profilowym i fanpage'u.

** Post musi być publiczny i ustawienia prywatności ustawione tak żeby mogły komentować osoby spoza grona znajomych.

*** Możemy sami napisać komentarze lub opcjonalnie prześlij nam swoje treści komentarzy - inaczej zostają dodane losowe komentarze, których nie można zmienić (edytować), wymienić ani usunąć. Możesz przesłać treści komentarzy na końcu składania zamówienia w "wiadomości dla sklepu" lub jeżeli chcesz zawrzeć w treści komentarzy emotikony czy też treści jest dużo to prosimy wysłać treści poprzez adres e-mail [email protected] (1 komentarz = 1 linia/wierz, oddzielaj poszczególne komentarze klikając na klawiaturze "enter").

Nie świadczymy usług pisania recenzji, opinii, czy rekomendacji konsumenckich. Nie ma możliwości promowania wszystkich treści tj. szerzących nienawiść, opinii, recenzji na temat usługi/produktu/firmy, rekomendacji,  obraźliwych treści, treści niezgodnych z prawem, materiałów o charakterze erotycznym lub namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem lub dobrymi obyczajami, treści mających charakter manipulacyjny, nieuczciwych ofert handlowych, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną, ofert związanych z bankowością i finansami, sprzedażą alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, materiałów mających związek z bronią, materiałów politycznych. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli treści komentarzy mają służyć do łamania prawa czy też opiniowania usług, produktów oraz firm.

LikeVIP

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2019-02-11
Świetna współpraca

Super usługa dla mojego fanpage, godne polecenia komentarze.

Napisz swoją opinię

Oceń