Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Zrobione polskie FanPage'e Facebook

  • LikeVIP

Zrobione polskie FanPage'e na Facebooku strony fanowskie firmowe FB

Zdobądź ➤ ZROBIONE POLSKIE FANPAGE'E NA FACEBOOKU ❤️ STRONY FANOWSKIE ⭐ FIRMOWE z lajkami FB 15 groszy za fana ZE STAŻEM ✅ Najtaniej - Bezpiecznie - Szybko. Zwiększ zasięg!

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
0,00 zł

  • Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7 Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7
  • Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm
  • Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok

FanPage na sprzedaż Facebook

Odstąpimy uprawnienia do FanPage'y.

FanPage'e były założone kilka lat temu i mają realnie pozyskanych fanów - osoby same z własnej woli polubiły FanPage tj. nie ma "kupnych" fanów. Były tworzone jak jeszcze Facebook pozwalał naturalnymi sposobami generować zasięgi.

Koszt 15 gr za fana - TANIEJ NIŻ DOKUPOWANE POLUBIENIA !!!!!

Już Teraz wybierz FanPage dla siebie oszczędzając czas i pieniądze:

Polski ruch.

Sprzedam FanPage na Facebooku

FanPage są "czyste" nie ma ani 1 reklamy na nich, nie były spamowane, jesteśmy ich jedynymi administratorami. Mieliśmy plany co do ich użytkowania, ale przez brak czasu jesteśmy zmuszeni podzielić się FanPage'ami z kimś kto będzie miał czas i chęci zająć się nimi.

FanPage można przejąć i zarabiać na umieszczaniu reklam, bądź też można we własnym zakresie zmienić nazwę na dowolną czy też scalić/połączyć z inną stroną fanowską. Można promować swoje usługi lub produkty. To już od Państwa zależy w jaki sposób będziecie z niego/nich korzystać.

Wpisujemy e-mail i nazwę użytkownika osoby, której mamy przekazać uprawnienia.

Kup gotowy FanPage z polskimi fanami FB

Po złożeniu zamówienia przekazujemy uprawnienia administracyjne, a sami siebie usuwamy jako administratorów FanPage'a.

Masz pytania?

Zadzwoń: 500-579-700

Idealny produkty dla osób chcących zaoszczędzić czas oraz pieniądze przy tworzeniu i rozbudowywaniu FanPage'a od nowości.

Gotowy FanPage "pod klucz" usprawni biznes, uwiarygodni firmę i umocni pozycję na rynku, a także znakomicie przyda się osobie indywidualnej, która chce powiększyć grono fanów bez większego wysiłku.

1. FanPage jest bardzo przyszłościowy i jego wartość z miesiąca na miesiąc będzie rosła - przyszłościowy kanał komunikacji. Obecnie większa część naszych stron fanowskich jest "rozkręcona".

2. Po zakupie prosimy podać link do profilu, gdzie ma być przekazana rola administratora. Siebie oczywiście na koniec usuwam i jedynym administratorem FanPage'a zostaje osoba kupująca.

3. Realne polubienia - po ilości polubień, udostępnień i komentarzy widać, że są to realne strony fanowskie odwiedzane przez prawdziwych użytkowników od bardzo dawna.

4. Fani pochodzą z Polski - statystyki możemy wysłać wskazując konkretny FanPage.

5. FanPage'e są o charakterze ogólnym - wiek jest bardzo rozbieżny i mimo podobnej tematyki zakres wieku można powiedzieć, że jest od A do Z. Zamieszczona grafika prezentuje statystyki ze średnim wiekiem fanów.

6. Po zakupie można zmieniać nazwę/tytuł FanPage'a oraz link url i rozpocząć działalność mając już gotową stronę fanowską. Zmiana nazwy leży po stronie nowego administratora.

7. FanPage'e, które oferujemy na aukcjach były tworzone na przestrzeni kilku lat - najnowszy ma 6 miesięcy, a najstarszy 6 lat. Jeżeli komuś zależy na takiej informacji przed złożeniem zamówienia możemy po wskazaniu konkretnego FanPage'a udzielić takowy wiek.

8. Znaczna poprawa statystyk przy większym zaangażowaniu w FanPage - obecnie od lipca nie są dodawane posty i są zaniżone statystyki.

9. Jedynym właścicielem FanPage'a jest serwis Facebook, a my jesteśmy jedynymi administratorami każdej strony fanowskiej jaką oferujemy i sprzedajemy czas poświęcony na stworzenie FanPage'a oraz prawo do administrowania nim.

10. Koszt jednego polubienia to zaledwie 15 groszy brutto.

Polski FanPage do sprzedania Facebook

Chciałbyś mieć popularnego FanPage’a na Facebooku i zarabiać na wyświetleniach reklam? Podjąć współpracę ze znaną i prestiżową firmą? Być może chcesz założyć nową stronę i już na start mieć wiele tysięcy fanów, polubieni i komentarzy? Nic prostszego. Dzięki naszej stronie możesz kupić gotowy FanPage z polskim ruchem, a następnie dalej go prowadzić lub zmienić nazwę i tematykę publikowanej treści przy zachowaniu tak dużego zaangażowania użytkowników, którzy już go polubili. Wszystko zależy, w jaki tylko sposób będziesz chciał korzystać z twojej nowej strony.

Kupno gotowego FanPage na Facebooku to najlepsza możliwość dla osób prowadzących zarówno firmę, jak i chcących mieć markę indywidualną (wszystkich blogerów i influencerów). Strona z dużą ilością fanów w prosty sposób przekłada się na zarabianie dużych pieniędzy poprzez promocję firmy, umieszczanie reklam czy też lokowanie produktów w postach. Warto pamiętać, że duże firmy chętniej współpracują ze stronami, które mają dużo fanów i polski ruch na profilu – a takie właśnie strony na Facebooku oferujemy my!

Polska gotowa strona fanowska/firmowa na sprzedaż

Wszystkie FanPage na naszym serwisie są bardzo przyszłościowe i mają duży przyrost fanów w krótkim czasie. Ruch na nich pochodzi głównie z Polski, więc są to fani, którzy będą zaangażowani w twoją stronę nawet jeżeli zmienisz tematykę FanPage'a. Warto dodać, że nie korzystaliśmy z systemu wymiany lajków, lajki na naszych stronach nie były kupowane lub zdobywane w inny sztuczny sposób, a jedynie przez umieszczanie ciekawej treści. Strony były prowadzone z zaangażowaniem, sprzedawane są dlatego, że zmieniły się plany co do przyszłości tych marek. Nie ma na nich reklam, jedynie interesujący content!

Oferujemy FanPage na Facebooku o różnej tematyce, dlatego każdy znajdzie wśród nich coś interesującego dla siebie. Pamiętaj też, że tematykę i nazwę każdego z tych FanPage możesz dowolnie zmienić i budować coś zupełnie innego.

FanPage do przejęcia z fanami

Pamiętaj, że skorzystanie z naszej oferty i kupienie gotowego FanPage jest bardzo opłacalne, bowiem w ten sposób koszt jednego lajka wynosi 15 groszy, co jest o wiele tańsze, niż kupowanie osobno lajków i ruchu na,,nowej” stronie. Cena gotowego FanPage waha się w zależności od tego, jak bardzo jest popularna i jak długo istnieje na Facebooku.

Po zakupie FanPage na naszej stronie zostaną ci w bezpieczny sposób przekazane uprawnienia do administrowania twoją nową stroną, a my usuniemy się z administracji. Sprzedajemy zaangażowanie i czas włożone w tworzenie stron abyś mógł rozwijać własną markę– pamiętaj, że właścicielem każdego FunPage jest Facebook.

Przekazanie uprawnień administracyjnych do profilu z polskimi fanami Facebook

Dzięki twojemu nowemu FanPage będziesz mógł zarabiać na publikowaniu reklam lub rozwinąć własną markę i zwiększyć sprzedaż swoich produktów. Więcej osób będzie mogło trafić na twoją stronę, co będzie bardzo korzystne dla prestiżu prowadzonej przez ciebie firmy!

Zaufaj nam i ciesz się maksymalizacją twoich przychodów w krótkim czasie. Już teraz skorzystaj z naszej oferty, gdyż ilość oferowanych przez nas gotowych FanPage na Facebooku jest ograniczona.

Portale społecznościowe są mocno eksploatowanym kanałem marketingowym, czemu trudno się dziwić skoro spędzamy na nich średnio godzinę dziennie. Oznacza to, że niemal każda szanująca się marka ma swój FanPage na Facebook’u, oprócz tego ma Instagrama i często prowadzi Twittera. Równie często FanPage na Facebook’u mają osoby prywatne.

Dlaczego kupić FanPage?
Do czego jednak może się taki FanPage przydać? Po co go kupić? Można go wykorzystać na wiele sposobów. Na przykład można przejąć i zarabiać na umieszczaniu reklam, można zmienić nazwę czy też połączyć z inną stroną fanowską. Istnieje też opcja, by wykorzystać go, by promować swoje usługi lub produkty. Każdy zoperowanych FanPage jest przyszłościowy, a jego wartość z miesiąca na miesiąc będzie rosła. Obecnie większość z oferowanych stron fanowskich jest popularna na tyle, że ma obecnie wiele unikalnych wyświetleń tygodniowo bez jakiegokolwiek dodawania postów czy sztucznych ingerencji — żadna strona fanowska, jaką oferujemy, nie jest podłączona do systemów wymiany polubień.

Dla posiadaczy biznesu może okazać się doskonałym narzędziem, które usprawni biznes, uwiarygodni firmę i umocni pozycję na rynku. Równie przydatny może okazać się dla influencerem lub osobom indywidualnym, którzy chcą powiększyć grono fanów bez większego wysiłku. Jest to idealna inwestycja dla osób chcących zaoszczędzić czas oraz pieniądze na tworzeniu i rozbudowywaniu FanPage'a od podstaw.

Jaka jest oferta?
W ofercie są FanPage o różnorakiej tematyce (żywność ekologiczna, motoryzacyjną, zwierzęta, zabawki/dzieci, bielizna). FanPage mają na tyle ogólny charakter, że wiek fanów jest bardzo rozbieżny. Wszystkie były założone jakiś czas temu, z reguły, gdy Facebook pozwalał naturalnie generować zasięgi. Najstarsza ze stron ma 6 lat a najmłodsza pół roku. Mają realnych fanów. Wszystkie polubienia pochodzą od realnych osób, które je polubiły. Większość fanów pochodzi z Polski tak jak ruch generowany na FanPage'ach. Cena jednego polubienia to jedyne 15 groszy. Cena całego FanPage'u zależna jest od ilości polubień. W razie zakupu FanPage’a i przy aktywnym prowadzeniu jego wartość z miesiąca na miesiąc będzie rosła. Aktualnie statystyki są zaniżone, ponieważ od lipca bieżącego roku nie są dodawane posty, co powoduje zaniżone statystyki.

Zrobiony FanPage na FB na sprzedaż

W razie jakichkolwiek wątpliwości LikeVIP. pl jest w stanie udzielić wyczerpujących informacji o sprzedawanym produkcie.

Jak wygląda zakup?
Po złożeniu zamówienia i dokonaniu wpłaty przekazane zostają uprawnienia administracyjne. Wtedy też właściciel strony usuwa siebie jako administratora FanPage'a. Po zakupie nowy właściciel całkowicie przejmuje stronę. Oznacza to, że może zmieniać wszelkie parametry stronę takie jak: nazwa, tytuł FanPage'a oraz link url i rozpocząć działalność mając już gotową stronę fanowską. Po przejęciu FanPage’u można promować swoje usługi, produkty lub osoby. To od nowego użytkownika zależy, w jaki sposób będzie z niego korzystać. Grupy są odłączane od stron fanowskich przed przekazaniem uprawnień. Jeżeli jednak wystąpi potrzeba zakupu również grupy, można oddzielnie złożyć zapytania co do jej wyceny.

Kwestie prawne
Zgodnie z regulaminem Facebook'a jest on jedynym właścicielem FanPage’a natomiast LikeVIP. pl jest jedynym administratorem każdej strony fanowskiej, jaką oferuje. Przedmiotem sprzedaży jest czas poświęcony na stworzenie FanPage'a oraz prawo do administrowania nim.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pod numerem: 500-579-700 udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

LikeVIP

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-07-05
Polecam gotowy fanpage z LikeVIP

Przekazanie uprawnień administracyjnych nastąpiło parę minut po złożeniu zamówienia, więc duży plus za szybkość w obsłudze klienta. Niepodważalnym atutem gotowych stron fanowskich z LikeVIP jest to, że mamy od razu kilka a nawet kilkadziesiąt tysięcy fanów z Polski. POLECAM

Napisz swoją opinię

Oceń