Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Pakiety z polskimi interakcjami Facebook

  • LikeVIP

Pakiety z polskimi interakcjami na Facebooku FANPAGE FB

Zdobądź ➤ PAKIETY Z POLSKIMI INTERAKCJAMI na FACEBOOKU ❤️ FANPAGE komentarze ⭐ polubienia, lajki od 122.99 zł ✅ Najtaniej - Bezpiecznie - Szybko. Zwiększ zasięg!

instrukcja zamawiania likevip

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
122,99 zł
Rodzaje pakietów:

  • Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7 Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7
  • Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm
  • Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok

Pakiety Facebook

Przedstawienie naszej oferty warto zacząć od odpowiedzi na pytanie, czym jest pakiet z polskim ruchem na Facebooku. Otóż, jest to niezwykle kompleksowa usługa, która pomoże ci w krótkim czasie zdobyć niesamowitą popularność na tym serwisie społecznościowym. W pakiecie znajduje się wszystko co trzeba, aby rozsławić twój profil na Facebooku: nowi obserwujący i fani, liczne profesjonalnie napisane komentarze, polubienia.

Polskie pakiety interakcji Facebook

Dlaczego warto zakupić taki pakiet interakcji na Facebooku? Dlatego, że sprawia on, iż twoja strona na Facebooku wygląda o wiele bardziej profesjonalnie i prestiżowo. Pakiet jest niezwykle proporcjonalny, więc unikniesz efektu, przez który masz dużo lajków pod postem, ale mało fanów na stronie (bądź też na odwrót). Zastosowanie naszego pakietu wygląda po prostu dobrze i wiarygodnie a strona rozrasta się w sposób naturalny.

Kup pakiety interakcji z Polski na FanPage FB

Zakupienie u nas pakietu interakcji na Facebooku to gwarancja pokonania niekorzystnych algorytmów na Facebooku i szansa na znaczne zwiększenie zasięgów twojej strony. Bardzo wiele użytkowników będzie mogło dzięki temu trafić na twój profil i zostać jego fanem bądź skorzystać z usług twojej firmy, co zwiększy twoje obroty sprzedażowe i przychody. Jeśli jesteś blogerem albo influencerem, firmy będą chętniej nawiązywać współpracę z tobą i dzięki reklamowaniu ich produktów będziesz mógł zacząć zarabiać duże pieniądze dzięki działalności na Facebooku. Pamiętaj, że najbardziej znani influencerzy potrafią dzięki Facebookowi zarobić miliony złotych!

Zestaw komentarze, lajki, polubienia na Facebooka

Gwarantujemy bardzo szybkie wykonanie twojego zlecenia, nawet jeżeli zamówiłeś bardzo dużo fanów, komentarzy na Facebooku. W dodatku nasza usługa może poszczycić się najwyższa jakością w całym Internecie. Współpracujemy bowiem z jedynie zaufanymi użytkownikami Facebooka, którzy mają wiarygodne, realne i aktywne profile. Twoi nowi fani będą więc zaangażowani, będą pisać realistyczne komentarze do Twoich postów itp. Nasza usługa w krótkim czasie rozsławi twoją stronę, niezależnie czy prowadzisz profil swojej firmy czy jesteś influencerem albo blogerem. Oferta jest skierowana do każdego, nawet jeżeli dopiero rozpocząłeś swoją działalność na Facebooku!

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, zachęcamy do telefonicznego kontaktu z nami. Możesz również porozmawiać z naszym konsultantem online.

* Pakiety są przeznaczone do fanpage'y (nie do prywatnych kont profilowych).

** Możemy sami napisać komentarze lub opcjonalnie prześlij nam swoje treści komentarzy - inaczej zostają dodane losowe komentarze, których nie można zmienić (edytować), wymienić ani usunąć. Możesz przesłać treści komentarzy na końcu składania zamówienia w "wiadomości dla sklepu" lub jeżeli chcesz zawrzeć w treści komentarzy emotikony czy też treści jest dużo to prosimy wysłać treści poprzez adres e-mail [email protected] (1 komentarz = 1 linia/wierz, oddzielaj poszczególne komentarze klikając na klawiaturze "enter").

Nie świadczymy usług pisania recenzji, opinii, czy rekomendacji konsumenckich. Nie ma możliwości promowania wszystkich treści tj. szerzących nienawiść, opinii, recenzji na temat usługi/produktu/firmy, rekomendacji,  obraźliwych treści, treści niezgodnych z prawem, materiałów o charakterze erotycznym lub namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem lub dobrymi obyczajami, treści mających charakter manipulacyjny, nieuczciwych ofert handlowych, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną, ofert związanych z bankowością i finansami, sprzedażą alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, materiałów mających związek z bronią, materiałów politycznych. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli treści komentarzy mają służyć do łamania prawa czy też opiniowania usług, produktów oraz firm.

LikeVIP

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-05-06
Można sporo zaoszczędzić

Od dawna zamawiam interakcje na platformie LikeVIP, ale od kiedy znalazłam pakiety na stronie tylko nimi wzbogacam swój fanpage ponieważ mam kilka usług w jednym co pozwala zaoszczędzić czas przy składaniu zamówienia i wychodzi taniej. Polecam

Napisz swoją opinię

Oceń