Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Założenie strony fanowskiej Facebook

  • LikeVIP

Założenie strony fanowskiej na Facebooku FANPAGE PROFIL FB

Usługa ➤ ZAŁOŻENIA STRONY FANOWSKIEJ na FACEBOOKU ❤️ FANPAGE PROFIL z profesjonalną konfiguracją ⭐ FB za 39.99 zł ✅ Najtaniej - Bezpiecznie - Szybko. Zwiększ zasięg!

OTWÓRZ FACEBOOK

39,99 zł

  • Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7 Gwarantujemy bezpieczne i ekspresowe przelewy 24/7
  • Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce Mamy największą ofertę usług na Facebooka w Polsce
  • Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku Pomagamy w promowaniu Social Media od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm Jesteśmy polską firmą dla osób indywidualnych i firm
  • Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu przez cały rok

Założenie FanPage Facebook

Prowadzisz firmę? Masz sklep internetowy, ale nie osiąga ona takich obrotów i wejść jakich sobie życzysz. Nic bardziej prostszego. Rozwiązaniem jest FanPage.

Co to takiego?
Otóż fanpage'e to produkty oferowane przez twórców Facebook'a. Można powiedzieć że są pewnego rodzaju „profile”, nie przeznaczone jednak dla zwykłych użytkowników ale dla firm. Możesz w nim podać opis firmy, dane kontaktowe, zdjęcia produktów czy usług oferowanych przez twoją firmę.

Co fanpage'e dają twojej firmie?
FanPage'e dają wiele nowych możliwości twojej firmie. Z racji tego że funkcjonuję w tak popularnym mediach społecznościowych jak Facebook, gdzie liczba użytkowników przekroczyła 2 miliardy, z czego 12 mln to Polacy pozwala znaleźć nowych klientów, budować dobry wizerunek swojej firmy, jak również udostępniać informację o zmianach, promocjach czy nowych produktach w naszej firmie. Dzięki niemu zyskasz większą liczbę klientów, co za tym idzie większe obroty. Kolejną korzyścią z posiadania FanPage'a jest to, że im dłużej będziesz go posiadał tym więcej osób będzie go obserwować, a twoja firma zamieni się z rozpoznawalną markę.

Jak zacząć?
Jeżeli chodzi o założenie FanPage'a to jest ono stosunkowo proste, jednak nie w tym tkwi problem. Osoby nie doświadczone, po założeniu FanPage'a będą miały problem ze zdobyciem fanów i polubień, które umożliwiają rozwój twojego FanPage'a. Nie chodzi ci przecież o mała reklamę na Facebook'u ale o rozgłos i klientów. Tutaj przychodzi z pomocą nasza firma.

Czym się zajmujemy?
Jesteśmy firmą zajmującą która współpracuję z firmami w całej Polsce. Założymy dla ciebie FanPage'a czy strony fanowskie. Zadbamy o jego wygląd, cześć merytoryczną i budowę. Zadbamy o to by twoja firma dobrze wyglądała na Facebook'u i przynosiła prawdziwe zyski. Aby to osiągnąć będziemy dodawać polubienia, pozyskiwać fanów, którzy pomogą w zyskiwaniu popularności. Jesteśmy na rynku od kilku lat, dbamy o zadowolenie naszych klientów.

Kup zrobienie FanPage Facebook

Nie przedkładamy jednak tego nad bezpieczeństwo i nienaruszalność twoich danych. Zaufało nam wielu klientów, zaufaj i Ty.

Masz firmę, stronę WWW czy bloga, a może jakieś szczególne zainteresowanie, którym chciałbyś się podzielić ze światem? Chciałbyś zarazić swoją pasją innych lub rozreklamować swój produkt, lecz nie do końca wiesz, jak się do tego zabrać? Jednym z najprostszych rozwiązań będzie założenie FanPage’a na Facebooku, i tak się składa, że mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Możemy to zrobić za Ciebie.

Stworzenie od podstaw Polski FanPage na Facebooku

FanPage – jest to dostępna dla każdego oferowana przez Facebooka darmowa usługa, polegająca na utworzeniu na tym portalu specjalnej „strony” o tematyce dowolnie wybranej przez założyciela. Portal praktycznie w żaden sposób nie ogranicza nikogo w tworzeniu stron, zatem w dzisiejszych czasach daje to świetną możliwość, by rozreklamować swoje usługi w sposób, który dotąd był raczej niedostępny dla większości internautów.

Dzięki ogromnej rzeszy użytkowników portalu Facebook, a także bardzo rozbudowanej opcji promowania FanPage’a, z naszą pomocą twój głos może wkrótce zostać usłyszany w całej Polsce, a kto wie, może i nie tylko.

Co zatem możemy dla Ciebie zrobić?

Przede wszystkim oszczędzimy Ci trudów związanych z otwarciem nowego FanPage’a – wbrew pozorom nie jest to takie proste, jak wydaje się na pierwszy rzut oka, i wiele osób niestety rezygnuje z założenia swojej strony z powodu kilku pierwszych rozczarowujących prób. Wypełnimy wszelkie niezbędne pola, podlinkujemy do Twojej strony, bloga czy sklepu internetowego (jeśli takowe posiadasz). Jeśli chcesz i posiadasz przygotowane zdjęcia czy grafiki związane z tematyką twojej pasji czy firmy, umieścimy je na FanPage.

Utworzenie strony firmowej/fanowskiej Facebook

Jeszcze trudniejsze jednak niż kwestie formalne okazuje się znalezienie pierwszych fanów, którzy polubią nasząFacebookową stronę. Nie załamuj się jednak – i w tym możemy Cię wesprzeć! Pomożemy w zdobyciu nowych fanów, zadbamy o ruch na Twoim FanPage’u w początkowych dniach jego istnienia.

Zakładanie profilu na Facebooku

A kiedy już osiągnie on zadowalające wyniki, bez jakichkolwiek problemów oddamy Tobie pełną kontrolę nad gotowym produktem, dzięki któremu będziesz miał szansę wreszcie zrealizować się w internecie. Pamiętaj, że z portalu Facebook korzysta już kilkanaście milionów Polaków – jest on Twoją szansą na to, by rozreklamować swoją markę, zaoferować usługi czy po prostu znaleźć ludzi, którzy podzielają Twoje pasje. Z założonym przez nas dla Ciebie, w pełni funkcjonalną stroną na Facebooku, to wszystko staje się o wiele łatwiejsze.

LikeVIP

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-07-31
Pomocna firma

Zamówiłam założenie strony firmowej z czego jestem w pełni usatysfakcjonowana ponieważ zostało to zrobione przez profesjonalistów, a sama mogłam zaoszczędzić sporo czasu. Usługa wykonana bardzo dobrze.

Napisz swoją opinię

Oceń